جشنواره برفی اسنوا از تاریخ دوم بهمن ماه ۱۳۹۸ آغاز گردید.

کارت تخفیف جشنواره برفی فقط به خریدارانی تعلق می گیرد که محصولات شامل جشنواره را از تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ تا پایان زمان جشنواره خرید و نصب نمایند.

با خرید محصولات جشنواره علاوه بر دریافت کارت تخفیف برای خرید بعدی در قرعه کشی ۱۵۵ تخفیف صد در صدی شرکت کنید.

شرایط قرعه‌کشی

  • با خرید هر محصول یک امتیاز جهت شرکت در قرعه کشی دریافت کنید. خرید محصولات بیشتر نه تنها باعث افزایش شانس می‌گردد، بلکه در صورت برنده شدن، وجه همه محصولات خریداری شده بازگردانده می شود.
  • هر کدام از ۳۱ استان کشور ۵ برنده خواهد داشت که تعداد برندگان در مجموع ۱۵۵ نفر خواهد بود.
  •  زمان قرعه کشی متعاقبا اعلام می گردد.
  • در صورت برنده شدن، کل مبلغ خرید (تخفیف ۱۰۰%) به صورت نقدی و یا محصولی (به انتخاب خریدار) تقدیم می گردد.
  • ملاک بازگشت مبلغ محصولات به برندگان، قیمت مصرف کننده اعلام شده از طرف شرکت اسنوا در زمان جشنواره می باشد.
  • قرعه کشی فقط شامل محصولات معرفی شده در جشنواره برفی (جدول زیر) می باشد.
  • شرط ورود به قرعه کشی، نصب محصول از تاریخ دوم بهمن تا پایان زمان جشنواره توسط نماینده رسمی شرکت انتخاب سرویس می باشد.

نحوه شرکت در جشنواره برفی ۱۳۹۸ اسنوا

مصرف کننده به منظور بهره‌مندی از مزایای گارانتی محصول، فقط و فقط با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره ۸۲۱۰۲ (۰۲۱) و یا ۱۶۹۹ ( بدون پیش شماره از سراسر کشور ) تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام می نماید.

پس از نصب محصول توسط نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول درج شده در جدول بالا، یک عدد کارت تخفیف به مصرف کننده محترم تحویل داده می‌شود. این کارت حاوی یک کد ۶ حرفی به نام کد تخفیف و یک کد خرید اینترنتی دارای پوشش می باشد.

پس از دریافت کارت تخفیف به منظور فعال‌سازی آن، شماره سریال ۱۸ رقمی مندرج در کارت گارانتی محصول خود را به همراه کد تخفیف مندرج در کارت تخفیف عیناً مطابق نمونه زیر، به سامانه پیامکی 30003435 ارسال کنید. (کد تخفیف-شماره سریال ۱۸ رقمی محصول)

به عنوان مثال:

922501547852100019-1R23DF

 

همچنین می‌توانید با مراجعه به بخش فعالسازی کارت تخفیف در سایت اسنوا عملیات فعالسازی را انجام دهید.

در صورتی که می خواهید از طریق پیامک اطلاعات را ارسال کنید، پیامک درخواست فعال سازی حتما باید از همان شماره تلفن همراهی که به مرکز ارتباط با مشتریان اعلام شده است فرستاده شود.

در جواب پیامک ارسال شده، نتیجه فعال‌سازی از طریق پیامک به اطلاع مشتریان خواهد رسید. در غیر اینصورت با شماره ۸۲۱۰۲ (۰۲۱) و یا ۱۶۹۹ ( بدون پیش شماره از سراسر کشور ) تماس حاصل فرمایید.

خریدار می‌تواند مبلغ اعتبار کارت هدیه خود را پس از فعالسازی به روش توضیح داده شده، به عنوان تخفیف در خریدهای بعدی از فروشگاه‌هایی که لیست آنها در بخش نمایندگی‌های فروش وجود دارد، استفـاده نمایـد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...